Patronem serwisu jest PTCA

Drużyna PTCA

Atopia 2/2018
Drodzy Czytelnicy w tym i kolejnych numerach naszego magazynu chcielibyśmy Wam przybliżyć sylwetki osób dzięki którym powstało i codziennie dla Was działa i tworzy się nasza atopowa społeczność. Poznajcie zatem Martę, Monikę i Huberta.

 

Marta Świtek
Rzecznik Prasowy PTCA.

Odpowiada za to, jak nas widać i słychać w mediach tradycyjnych i elektronicznych. Wspomaga Stowarzyszenie użyczając profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy, który zawodowo wynajmuje. Prywatnie mama bardzo ruchliwego atopika – małej Tosi, której historie poznaliście czytając pierwsze wydanie magazynu „ATOPIA” Sama również od dziecka zmaga się z chorobą atopową. Chętnie rozmawia o swoich doświadczeniach z terapią córeczki i stara się pomóc innym rodzicom. e-mail: marta@ufomedia.pl

 

 

 

Monika Wyrzykowska
Członek Założyciel PTCA , Członek Komisji Rewizyjnej PTCA , Prezes Fundacji Alabaster

Kiedyś bankowiec, od 7 lat pracuje warsztatowo z grupami ludzi w różnym wieku, pomagając pokonać własne bariery, zrozumieć siebie, poszerzyć wiedzę, rozwiązać jakiś problem lub stworzyć coś razem, np. sztukę teatralną.

W pracy porusza się w obszarze psychologii i sztuki, głównie technik teatralnych i dramowych. Bardzo lubi tworzyć przestrzenie, narracje, struktury (jest trenerką, lalkarką i scenografką). Ostatnio zgłębia holi styczną medycynę naturalną.

W Stowarzyszeniu opracowuje i realizuje wybrane projekty, w tym wszystkie projekty szkoleniowo- warsztatowe. Pisze też opowiadania dla dzieci do magazynu „ATOPIA”. Monika od dziecka jest atopikiem. Jej córka przez pierwsze 7 lat życia zmagała się z atopią (AZS, astma), po której obecnie pozostały tylko alergie wziewne. e-mail: monika.wyrzykowska@ptca.pl

 

 

 

Hubert Godziątkowski
Założyciel PTCA , Członek Zarządu PTCA

Pomysłodawca i założyciel PTCA oraz naszych fejsbukowych Grup Wsparcia. W Stowarzyszeniu odpowiedzialny za ogólną strategię rozwoju organizacji oraz projekty o charakterze innowacyjnym i związane z nowoczesnymi techno logiami. Pisuje od czasu do czasu do „Atopii” i nieustannie z kimś dyskutuje. Z wykształcenia ekonomista, MBA w handlu zagranicznym, były nauczyciel akademicki (ekonomia). Obecnie zawodowo prowadzi firm o profil medycznym. Gorący orędownik metody mokrych opatrunków w leczeniu AZS. To dzięki jego staraniom Wet Wrap Thrapy pojawiło się w Polsce.

Prywatnie tata Tymka i Igora. Starszy, Tymek z ciężką atopią i epizodyczną astmą oskrzelową. Hubert bardzo chętnie wspiera innych rodziców i pacjentów, dzieli się wiedzą, mocno współpracuje z kadrą medyczną, szkoli lekarzy w zakresie WWT i wszędzie gdzie może zaszczepia wiedzę o problemach rodzin atopowych w Polsce. Zawsze ma coś do powiedzenia.

Hobbystycznie większość swojego życia poświęcił hokejowi na lodzie. Najpierw jako zawodnik reprezentacji Polski, potem sędzia międzynarodowy i w końcu obserwator międzynarodowy. Przez 12 lat pracował społecznie jako szef szkolenia polskich sędziów. Autor 3 kolejnych polskich edycji „Przepisów gry w hokeja na lodzie” oraz wielu poradników i wdrożeń. e-mail: hubert.godziatkowski@ptca.pl

Komentarze

Dodaj komentarz